W kinie czuje się inaczej …

Chyba większość z nas lubi chodzić do kina. Dlaczego? Bo w kinie czuje się inaczej – podczas seansu inaczej odczuwamy emocje związane z filmem, wszystko jest klarowniejsze niż przed ekranem telewizora, łatwiej wczuć się w narracje i postacie, gdyż nic nie odwraca naszej uwagi. Jest to czas relaksu i oderwania od codziennych spraw. Można beztrosko zapomnieć o tym, co czeka nas w domu…

Czasem tylko przeszkadza zapach popcornu i siorbanie coca-coli, rozmowy podczas seansu lub dzwoniący telefon. Cóż, miejmy nadzieję, że zdarzać się to będzie coraz rzadziej. Tymczasem sprawdźmy, na co zaprasza nas Cinema3D w Świdnicy.

WYDARZENIA SPECJALNE:

MARATON „IGRZYSKA ŚMIERCI” – 20.11.2015r. Start 23:00.

Cinema 3D zaprasza na nocny maraton filmowy z jednym z największych hitów adaptacji bestsellerów ostatnich lat. Pozycja obowiązkowa dla największych fanów a dla tych którzy jeszcze nie widzieli wielka szansa ponieważ zagramy dla Was całą sagę! „Igrzyska Śmierci” , „Igrzyska Śmierci: W pierścieniu Ognia”, „Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.1” oraz premierowo „Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.2 „ już w piątek 20 listopada od 23:00, serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 30zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cienema3d.pl

 

PREMIERY:

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz. 2 3D – Premiera 20.11.2015r

USA; od 13 lat ; Sci-Fi/Przygodowy  137 min

Ostatnia część ekranizacji bestsellerowej trylogii autorstwa amerykańskiej pisarki Suzanne Collins. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i nieobliczalny Peeta Mellark (Josh Hutcherson) muszą stawić czoła bezlitosnemu Kapitolowi. Wraz z buntownikami próbują wygrać wojnę domową.

9:00  12:00   15:00   17:00  20:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

NAD MORZEM – Premiera 20.11.2015r

USA; od 16 lat ; Dramat/Romans  132 min

Film opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Jolie Pitt). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów aktorki i reżyserki, nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom i wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji.

12:15  17:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

LISTY DO M  2

Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna  119 min

Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym super bohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

10:00  11:00  13:15  15:30  17:30  18:00   20:00  22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

STEVE JOBS

USA; od 12 lat ; Biograficzny  122 min

Życie Steve’a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za „The Social Network”. Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej. W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena i Jeffa Danielsa

19:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

SPECTRE

USA; od 16 lat ; Akcja/Thriller  150 min

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
14:15  20:30  22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

RABUSIE FISTASZKÓW 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/Komedia/Przygodowy  85 min

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

3D: 9:00 

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

PIOTRUŚ. WYPRAWA DO NIBYLANDII

USA; od 7 lat ; Przygodowy/Fantasy/Familijny  111 min

„Piotruś Pan” to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie – zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.
9:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia  89 min

Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów

2D   12:15

3D  15:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl