Mamy lokalne Radio Sudety 24

Informacje lokalne, pogoda z regionu, programy tematyczne to tylko niektóre pozycje ramówki Radia Sudety 24, które promuje wydarzenia społeczno – kulturalne z obszaru miast: Strzegomia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Pieszyc, Bielawy, Świebodzic i Żarowa.

Radio Sudety – lokalna stacja istniejąca od 1993 do 2014 roku w Dzierżoniowie, od listopada ma swoją kontynuację w sieci. Radio Sudety 24, emituje swój program w Internecie pod adresem www.radiosudety24.pl oraz www.radiostrzegom.pl  Ramówkę stacji charakteryzuje podobny profil muzyczny i lokalny charakter.

Zdecydowaliśmy się na reaktywację Radia Sudety 24 w Internecie, aby przełamać barierę zasięgu i być dostępnymi dosłownie wszędzie tam, gdzie będzie sieć i nasz słuchacz” – mówi Adrian Pietraszek, jeden z założycieli stacji. „Pragniemy zachować lokalny charakter radia promując informacje z regionu tj. Strzegomia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Pieszyc, Bielawy i dać możliwość poczucia słuchaczom, że mają wpływ na ramówkę, rozwój i muzykę w radiu” – dodaje nadawca.

Niespodzianką dla słuchaczy są znane głosy z dawnego Radia Sudety, a także programy oraz profil muzyczny. Radio nadaje program 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu zachowując standard „tradycyjnej” rozgłośni radiowej i stale poszerza ramówkę o nowe pozycje programowe.

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl