ŚWIDNICA LAN PARTY vol. 2 2015

23 i 24 stycznia Świdnica zamieni się w stolicę polskich graczy Counter-Strike: Global Offensive. W tych dniach po raz drugi odbędzie się turniej ŚWIDNICA LAN PARTY, który zorganizowany zostanie w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych.

W tamtym roku wydarzenie to przyciągnęło całkiem sporą liczbę graczy (8 drużyn 5-osobowych), a pula nagród wynosiła ok. 600 zł. W tym roku turniej organizowany jest z większym rozmachem, dzięki czemu cała impreza będzie trwała 2 dni, o miejsce na podium zawalczy aż 16 drużyn z całej Polski, a wszystkie mecze oglądać będziemy mogli na żywo dzięki streamingowi online na platformie TWITCH.TV. Towarzyszyć im będą komentarze Adama „bodziu” Bohdana, jednego z najlepszych casterów w Polsce.

Zawodnicy zmierzą się na znanych mapach, takich jak:

  • de_dust2,
  • de_inferno,
  • de_nuke,
  • de_mirage,
  • de_overpass,
  • de_cache,
  • de_train.

Krótka wideo relacja z tamtego roku:

Chcesz dołączyć ze swoją drużyną? Więcej informacji na oficjalnym fanpage’u oraz wydarzeniu turnieju:
https://www.facebook.com/events/351864564998622
https://www.facebook.com/pages/%C5%9Awidnica-Lan-Party/739753409379796

Jeżeli nie jesteś fanem gry Counter-Strike: Global Offensive i zupełnie nie kręci Cię ten turniej – nic straconego! W tym samym czasie odbędą się potyczki w grę Tekken: Tag Tournament 2 – klasyki wśród konsolowych bijatyk. Jeśli chcesz się zmierzyć z innymi i wirtualnie skopać kilka tyłków, zapisz się już dziś za pośrednictwem fanpage’u na Facebooku. Limit to 48 miejsc, a wpisowe kosztuje tylko 15 zł.

NaszaŚwidnica.pl została oficjalnym patronem medialnym wydarzenia, więc będziemy na bieżąco śledzić nowości związane z turniejem.

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl