Współpraca I LO w Świdnicy z Uniwersytetem Medycznym

I Licem Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy nawiązało współpracę z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu, której głównym celem jest przygotowanie naszej młodzieży do podjęcia studiów medycznych, farmacji, weterynarii, biotechnologii i kierunków pokrewnych. Obejmie różnorodne formy zajęć, szczególnie laboratorium z chemii, ale także wykłady czy seminaria.

Mając na względzie dobro i przyszłość naszych uczniów, ale także chęć poszerzenia ich zawodowych horyzontów i umiejętności, pragniemy we współpracy z Uniwersytetem Medycznym podjąć działania ukierunkowane na wszechstronny rozwój młodzieży, a także naszej placówki. Wierzymy, że dzięki temu mamy większe szanse na lepsze przygotowanie naszych uczniów do podjęcia studiów na wyższych uczelniach.

I LO w Świdnicy

Komentarze

odpowiedzi

One Response to “Współpraca I LO w Świdnicy z Uniwersytetem Medycznym”

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl