II LO w Finale European Forests

Drużyna  II LO zakwalifikowała się do Krajowego Finału III edycji Międzynarodowego Konkursu „Młodzież w lasach Europy – Young People in European Forests” 2012/2013. W składzie drużyny znaleźli się uczniowie klasy I B – Sławomir Czerniak, Krzysztof Kowalski i Michał Trzciński. W finale wzięło udział 37 zespołów z całej Polski.

Finał odbył się pod koniec maja w Warszawie w reprezentacyjnej sali SGGW – Auli Kryształowej. Większości grup towarzyszyli przedstawiciele Nadleśnictw w strojach galowych. Po krótkiej inauguracji uczniowie przystąpili do rozwiązywania testów w języku angielskim, a czas przewidziany na tę część – 90 minut, dla większości był wystarczający. Po trudach testu uczestnicy udali się na przygotowany dla nich posiłek.

Ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem wszystkim uczestnikom upominków i materiałów edukacyjnych, odbywało się w miłej atmosferze i wszyscy wymienieni uczestnicy nagradzani byli oklaskami. Nasi zawodnicy uplasowali się na 14. miejscu z punktacją dającą olbrzymią satysfakcji. Opiekunem grupy była pani Beata Misiewicz.

info: lo2

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl