Wizyta w Leroy Merlin

Na zaproszenie dyrektora sklepu Leroy Merlin, maturzyści Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy uczestniczyli w prezentacji firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Na początku spotkania pani Dorota Mohyluk. specjalista ds. zasobów ludzkich, przedstawiła uczniom prezentację poświęconą historii, kulturze organizacyjnej, filozofii i możliwościom rozwoju firmy Leroy Merlin. Zapoznała uczniów z polityką personalną, warunkami i organizacją pracy. Następnie uczniowie mieli okazję zwiedzić firmę, poznać nie tylko część sprzedażową, ale i inne pomieszczenia, z których korzystają wyłącznie pracownicy firmy. Umożliwiono im wcielenie się „na chwilę” w rolę pracownika jednego z działów.

Na zakończenie spotkania uczniowie wzięli udział w konkursie poświęconym wiedzy o zasadach funkcjonowania firmy Leroy Merlin. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wybrali sobie nagrody. Wszyscy uczniowie skorzystali także z poczęstunku przygotowanego przez pracowników sklepu Leroy Merlin.

Pięciogodzinny pobyt w firmie upłynął uczniom w bardzo przyjemnej i życzliwej atmosferze. Scenariusz spotkania został opracowany i przeprowadzony w sposób profesjonalny, za co maturzyści ZSHT w Świdnicy wyrażają wdzięczność i mają nadzieję na kolejne takie spotkania, dzięki którym będą mogli znaleźć dla siebie interesujące miejsce pracy.

Opiekunem grupy była pani Violetta Kuklińska-Woźny.

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl