Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Voo Voo – koncert

Grudzień 6, 2015 @ 18:00 - 20:00

Wydarzenie Nawigacja

W 30. rok swego istnienia grupa Voo Voo wchodzi z 35. albumem pt. „Dobry wieczór”.  Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Niemal od początku Voo Voo współtworzy Mateusz Pospieszalski, wirtuoz  saksofonu jak również kompozytor, producent muzyczny. Sekcja rytmiczna, czyli  serce zespołu to Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas oraz Michał Bryndal  – perkusja.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. Tak też jest w przypadku najnowszej płyty zespołu. Tym razem muzycy Voo Voo wybierają się w podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi i tam mieszka Alim Qasimov, który zaszczycił zespół Voo Voo, przyjmując zaproszenie do gościnnego udziału w ich najnowszych nagraniach. Wraz z Alimem Qasimowem, na płycie Voo Voo zaśpiewała także jego córka Fargana Qasimova.

Miejsce

Sala Teatralna ŚOK
Rynek 43

Bilety

miejsca nienumerowane
30 zł ulgowy*
40 zł normalny
50 zł w dniu koncertu

ULGA dla osób do 18 roku życia oraz posiadaczy Świdnickiej Karty Dużej Rodziny (uprawnienia do korzystania z ulgi będą sprawdzane w dniu koncertu na bramce)

Sprzedaż

Bilety dostępne od 6 listopada:
– Informacja Turystyczna
– Empik
– sieć Ticketpro (punkty + on-line)

Komentarze

odpowiedzi

Szczegóły

Data:
Grudzień 6, 2015
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

Sala teatralna ŚOK
Świdnica, + Google Map
Copyright 2012 Naszaswidnica.pl