Bezpłatne szkolenia kulinarne dla każdego!

formazione

Stowarzyszenie PRO-MOTOR zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach kulinarnych. W ramach projektu „Edukacja – Praca – Sukces” oferowane są kursy umiejętności zawodowych z zakresu: KUCHARZ.

Jest to świetna okazja na dokształcenie się w wymarzonym zawodzie, uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych i poszerzenie swoich horyzontów w poszukiwaniu pracy. Szkolenia prowadzone są w miłej atmosferze w niewielkich grupach (10-12 osób) przez doświadczoną kadrę trenerską. Uczestnicy otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe, a w ramach każdego dnia szkoleniowego – przerwę kawową i obiad.

Poza szkoleniami zawodowymi z zakresu kucharz uczestnicy otrzymują również możliwość dokształcenia się poprzez udział w kursie kompetencji ogólnych z zakresu „Przywództwo, budowanie i kierowanie zespołem” oraz udział w kursach z zakresu „Profesjonalna obsługa klienta”, „Savoir vivre w biznesie”, „Planowanie i organizacja imprez i usług turystycznych”.

Każdy z uczestników projektu otrzyma również wsparcie doradcze oraz szkoleniowe, które przyczyni się do podniesienia umiejętności zawodowych z zakresu kucharz oraz dodatkowe wsparcie szkoleniowe podnoszące jego kompetencje ogólne, bądź inne indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika i uczestniczki.

Do projektu „Edukacja – Praca – Sukces” zapraszamy osoby, które zamieszkują obszar woj. dolnośląskiego, w tym ZIT AJ, tj. powiat jeleniogórski, Jelenią Górę Miasto, powiat lwówecki (gm. Gryfów Śląski, Lubomierz, Mirsk, Wleń), powiat złotoryjski (gm. Pielgrzymka, Świerzawa, Wojcieszów, Złotoryja), spełniające co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:

  • posiadają wykształcenie na poziomie co najwyżej ponadgimnazjalnym (tzn. osoby o niskich kwalifikacjach) LUB
  • są w wieku 50+.

Rekrutacja odbywa się poprzez dostarczenie do Biura projektu deklaracji udziału w projekcie oraz weryfikację spełnienia kryteriów kwalifikujących do udziału w projekcie, jak również poprzez ocenę stopnia motywacji do udziału w projekcie.

Biuro projektu w Świdnicy
ul. Gdyńska 25, lokal 32, 58-100 Świdnica
ul. Długa 6, 58-100 Świdnica

tel. 533 329 416
projekt@promotor.swidnica.pl
www.promotor.swidnica.pl/edukacja-praca-sukces/

 

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl