Skorzystaj z darmowych szkoleń z branży HoReCa!

szkolenia_promotor_1

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z branży HoReCa w ramach projektu „Moje nowe kwalifikacje” realizowanego przez Stowarzyszenie PRO-MOTOR w ramach funduszy unijnych. Dzięki udziału w projekcie każdy z uczestników może uczestniczyć w kursach umiejętności zawodowych z zakresu: KUCHARZ, KELNER, RECEPCJONISTA, DIETETYK. Ponadto dla każdego uczestnika przewidziano doradztwo edukacyjno-zawodowe oraz możliwość wzięcia udziału w kursie kompetencji ogólnych z zakresu „Przywództwo, budowanie i kierowanie zespołem” oraz w kursach z zakresu „Profesjonalna obsługa klienta”, „Savoir vivre w biznesie”, „Planowanie i organizacja imprez i usług turystycznych”.

Udział w projekcie „Moje nowe kwalifikacje” to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych oraz pomysł na odnalezienie nowej pasji i możliwości rozwoju w branży Hotelarsko-Restauracyjno-Cateringowej.

W projekcie „Moje nowe kwalifikacje” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które zamieszkują obszar woj. dolnośląskiego, w tym Legnicko – Głogowski Obszar Interwencji (LGOI), tj. Gminy miejskie: Jawor, Głogów, Chojnów, Lubin, Legnica, wiejskie: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Marciszów, Miłkowice, Ruja, Lubin, Rudna, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice, miejsko-wiejskie: Prochowice, Ścinawa, Chocianów, Polkowice, Przemków, Bolków, spełniające co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:

  • posiadają wykształcenie na poziomie co najwyżej ponadgimnazjalnym (tzn. osoby o niskich kwalifikacjach) LUB
  • są w wieku 50+.

Rekrutacja odbywa się poprzez dostarczenie do Biura projektu deklaracji udziału w projekcie oraz weryfikację spełnienia kryteriów kwalifikujących do udziału w projekcie, jak również poprzez ocenę stopnia motywacji do udziału w projekcie. Zapraszamy!

Biuro projektu w Świdnicy
Długa 6, 58-100 Świdnica
Gdyńska 25/lokal 32, 58-100 Świdnica
tel. 533 329 416 

Biuro projektu w Legnicy
Roosevelta 23/1, 59-220 Legnica
tel. 570 448 622

szkolenia@promotor.swidnica.pl
www.promotor.swidnica.pl/moje-nowe-kwalifikacje/

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl