Zostań kucharzem, dietetykiem lub kelnerem – za darmo!

Darmowe szkolenia na kucharza, dietetyka, kelnera

Zapraszamy do udziału w projekcie „Azymut na kształcenie” realizowanego ze środków unijnych przez partnerstwo Ms Consulting Agnieszka Mazurek oraz Stowarzyszenie PRO-MOTOR. W ramach projektu oferujemy uczestnikom udział w bezpłatnych kursach umiejętności zawodowych z zakresu Kucharz, Kelner, Dietetyk.

Do udziału w projekcie „Azymut na kształcenie” zapraszamy osoby pełnoletnie, które zamieszkują Obszar Ziemi Dzierżoniowsko – Kłodzko – Ząbkowickiej (ZKD), spełniające co najmniej jeden z warunków: posiadające wykształcenie na poziomie co najwyżej ponadgimnazjalnym lub będące w wieku 50+.

Każdy uczestnik projektu może skorzystać z indywidualnego doradztwa edukacyjno-zawodowego, kursów umiejętności zawodowych z zakresu Kucharz, Kelner, Dietetyk, kursu kompetencji ogólnych z zakresu „Przywództwo, budowanie i kierowanie zespołem”, a także z kursów z zakresu „Profesjonalnej obsługi klienta”, „Savoir vivre w biznesie” oraz „Planowanie i organizacja imprez i usług turystycznych”.

Wszystkie formy wsparcia są bezpłatne dla uczestników projektu. Skorzystaj z tej szansy i zmień swoje życie na lepsze. Zgłoś się do projektu już dziś!

Rekrutacja odbywa się poprzez dostarczenie do Biura projektu deklaracji udziału w projekcie oraz weryfikację spełnienia kryteriów kwalifikujących do udziału w projekcie, jak również poprzez ocenę stopnia motywacji do udziału w projekcie.

 

Biuro projektu w Świdnicy
ul. Długa 6, 58-100 Świdnica
ul. Gdyńska 25, lokal 32, 58-100 Świdnica

tel. 533 329 416
projekt@promotor.swidnica.pl

www.promotor.swidnica.pl/azymut-na-ksztalcenie/

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl