Zrób sobie prezent dzieląc się z innymi [video]

Fundacja "Piątka" Kabaretu Młodych Panów

Wartość pomocy nie jest w tym, co dostarczamy, lecz w tym, że chcemy pomóc. Kiedy dajemy komuś radość, to ona wraca do nas z podwójną siłą. Dlatego warto myśleć o tych, którzy są wokół nas i potrzebują wsparcia. Dawanie daje satysfakcję, chęć do działania i moc. Wy także możecie to poczuć. Wystarczy się o nas przyłączyć.

W tym roku opiekujemy się 34 rodzinami i osobami samotnymi. Na naszym profilu akcji „Podziel się z innymi” na Facebooku prezentujemy osoby lub rodziny z naszej tegorocznej listy podopiecznych wraz z ich szczególnymi potrzebami. Pomóc może każdy. Można podarować jedną rzecz, można kilka. Można wraz z grupą przyjaciół, sąsiadów czy współpracowników zaopiekować się rodziną lub osobą samotną i właśnie dla niej przygotować paczkę. Liczy się każdy gest.

Dary można przynosić do redakcji „Wiadomości Świdnickich” przy Alei Niepodległości 3 lub do Gimnazjum nr 2 przy ul. Ofiar Oświęcimskich 30 w Świdnicy w dniach od 1 do 9 grudnia. Przed świętami rodziny otrzymają przygotowaną pomoc podczas wizyty kolędników, z Robertem Korólczykiem na czele. Będzie rówież Mikołaj z osobnymi paczkami dla dzieci. Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Podziel się z innymi” znajdziecie tutaj.  

To już 4 edycja akcji charytatywnej „Podziel się z innymi”, organizowanej przez Roberta Korólczyka z grupą przyjaciół. W tym roku Kabaret Młodych Panów, którego członkiem jest Robert, założył Fundację Piątka, a świdnicka akcja stała się impulsem do szerszej działalności. Tym razem zaczęła się nietypowo – koncertem, którym organizatorzy podziękowali za dotychczasowe wsparcie. Pięknie wyraziła to Natalia Widuto. Potem wystąpił Kabaret Młodych Panów, a reakcja widowni była po prostu wspaniała. Śmiech, bo jak się nie śmiać, gdy występuje kabaret, wzruszenie, gdy tak przejmująco śpiewa Natalia i radość, bo jest tylu ludzi, którzy chcą pomagać innym. I wciąż ich przybywa, bo pomaganie jest fajne.

Zapraszamy


Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl