W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze

Pod koniec listopada w Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze HMA. Będzie to profesjonalny ośrodek dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z łucznictwem, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Przy Centrum HMA działać będzie również klub łuczniczy dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej.

– Zajęcia odbywać się będą w Świebodzicach na Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6. Mamy tam idealne warunki – mówi Mariusz Anniuk, założyciel Centrum HMA. -Obiekt spełnia wszystkie nasze potrzeby. Ma doskonałe zaplecze i co bardzo ważne, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a to bardzo ważne, ponieważ łucznictwo jest doskonałą formą aktywności dla tych właśnie osób. Chcemy, żeby nasze Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa – w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp. Dysponujemy profesjonalnymi matami łuczniczymi oraz sprzętem łuczniczym dostosowany do każdych umiejętności i wieku.

W chwili obecnej prowadzony jest nabór dziewcząt i chłopców do naszego klubu łuczniczego. Klub prowadzi również zapisy na kurs nauki strzelania z łuku dla osób dorosłych.

Centrum Łucznicze HMA rusza 29 listopada 2014 roku; w tym właśnie dniu obędą się Łucznicze Mikołajki – Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Łuczniczy w Świebodzicach. Zapraszamy dzieci i młodzież chcące spróbować swoich sił w łuczniczej rywalizacji, a także wszystkich, którzy są zainteresowani treningiem w naszym Centrum Łuczniczym HMA. Więcej informacji na stronie www.centrum.hma.com.pl oraz na profilu www.facebook.com/CentrumHMA

Komentarze

odpowiedzi

One Response to “W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze”

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl