Wakacje kolarzy SMS

Kolarze ze świdnickiego SMS wakacje spędzili na wyścigach i kryteriach. W dniach od 12 do 14 lipca w Wyścigu o Puchar Bałtyku drużyna LO SMS Świdnica zajęła zaszczytne II miejsce, tuż po drużynie z Białorusi –National Team of Belarus. W kryterium ulicznym w Kołobrzegu I miejsce zajął Patryk Wewiór, a III Patryk Krzywda.

Lotna premia przypadła Tobiaszowi Pawlakowi. Ze startu wspólnego, na dystansie 116 km. II miejsce zajął Patryk Krzywda. W klasyfikacji generalnej Patryk Krzywda zajął I miejsce, a Tobiasz Pawlak III. Wyżej wymieniona dwójka znalazła się w pierwszej trójce najaktywniejszych zawodników. Pozostali uczniowie LO SMS również godnie reprezentowali szkołę i swoje kluby. Gratulujemy i życzymy sukcesów!!!

Znaczna część uczniów LO SMS Świdnica ścigała się w kraju, ale niektórzy przygotowywali się do najbardziej prestiżowych wyścigów na poziomie europejskim i światowym na zgrupowaniu we Włoszech, inni startowali za granicą (m.in. w Luxemburgu, Holandii, Czechach, Białorusi).