Siatkarki z ekonomika 4. w finałach

Siatkarki z V Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Świdnicy zajęły bardzo wysokie czwarte miejsce w odbywających się w Wieliczce FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ!!!

W grupie eliminacyjnej podopieczne trenerów Wojciecha Ząbka i Michała Tomiałowicza pokonały kolejno drużyny z Radomia, Opola, Starogardu Gdańskiego i Sulechowa w stosunku 2-0, ulegając tylko siatkarkom z Dąbrowy Górniczej. Tym samym w swojej grupie nasze siatkarki zajęły 2. miejsce i w półfinale trafiły na zwycięzcę równoległej grupy SMS Police. Ulegając siatkarkom z Polic 0-2, w meczu o 3. miejsce trafiliśmy ponownie na Dąbrowę Górniczą i niestety, po porażce zostaliśmy sklasyfikowani na bardzo wysokim czwartym miejscu w całej Polsce!!!

Wojciech Ząbek –To wielki sukces młodych siatkarek z Ekonomika, patrząc na ilość szkół ponadgimnazjalnych w Polsce oraz wielkość ośrodków szkolących siatkarki wypadliśmy rewelacyjnie!!! W tym miejscu chciałbym podziękować całej drużynie, Dyrekcji szkoły za pomoc i wsparcie oraz Zarządowi MKS Świdnica, z którym szkoła ściśle współpracuje”.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Aleksandra Gancarz – kapitan drużyny, Alicja Krusiewicz, Aleksandra Dolecka, Ewa Woźniak, Natalia Bernaciak, Marta Gezella, Kamila Regnowska, Gabriela Kuczyńska, Karolina Olczyk, Irmina Woszczyńska, Małgorzata Szliwińska oraz Paulina Rogalska.

Info: zse

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl