Kolejny siatkarski sukces Mechanika

 

Reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy w składzie: Marcin Olszówka, Radosław Wąsowski oraz Piotr Hendżak kolejny raz awansowała do finałów strefy wałbrzyskiej w piłce siatkowej plażowej, które odbędą się 7 czerwca w Wałbrzychu.

W eliminacjach powiatowych nasi siatkarze stracili tylko jednego seta, pozostałe swoje mecze wygrali w stosunku 2:0. W turnieju brało udział 8 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu świdnickiego.

Cieszy fakt, że nasza szkoła od 4 lat corocznie awansuje do dalszego etapu rozgrywek, co potwierdza przede wszystkim dobrą  atmosferę do siatkówki, zarówno halowej, jak i plażowej w Mechaniku. Przypominamy, że w roku szkolnym 2013/2014 każdy chętny uczeń klasy pierwszej Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy będzie mógł uczestniczyć w grupie szkoleniowej trenującej piłkę siatkową w wymiarze 6 godzin tygodniowo pod patronatem UKS-u Dekoria Świdnica.

Warto dodać, że wśród reprezentacji szkół, które zajęły pierwsze 3 miejsca, aż 6 uczniów to zawodnicy UKS-u Dekoria Świdnica!

Marcin Kuc

Komentarze

odpowiedzi

Dodaj komentarz

*

Copyright 2012 Naszaswidnica.pl